Tüm Ürünlerde Büyük İndirim Hemen   Üye Ol
X
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
İade Şartları

İADE ŞARTLARI

www.narstil.com, internet alışverişlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

 

 

YURTİÇİ LOJİSTİK PARTNERİMİZ

     

    

YURTDIŞI LOJİSTİK PARTNERİMİZ

 

Ücretsiz Kargo: Yurtiçi alışverişlerinizde 1500 TL VE ÜZERİ TUTARLARDA Türkiye'nin heryerine kargo ücretsizdir. Yurtiçi siparişleriniz YURTICI Kargo ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Yurtdışı siparişleriniz PTS Kargo ile gönderilir. Kargo ücreti sipariş adresinize göre bölge bazlı olarak hesaplanır.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

İade ve Değişim Koşulları

 

1-İade hakkının kullanılması için 7 günlük süre içinde satıcıya  +90 (552) 741 22 51 nolu WhatsApp hattı üzerinden bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen ürün ve ürünlerin kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir. 

    İade Kargosu Sözleşme No:  102 807 7721 YURTİÇİ KARGO

3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

4- iadelerde kargo ücretleri Alıcıya aittir. 

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, narstil.com geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

Firma Adı :NARSTİL (Hatice ŞİMŞEK)

Adres : Esenevler Mah. Kervan Sokak No:12/18  Ümraniye /İSTANBUL                                                                       

İadeleriniz ile ilgili +90 (552) 741 22 51  numaralı WhatsApp hattımız üzerinden ya da info@narstil.com adresine e-posta göndererek destek alabilirsiniz.

İade narstil.com’a ulaştığında iade işlemi başlatılacaktır.

 

Lütfen Bekleyiniz. İşleminizi Yapıyorum..